Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni még a Guild Wars 2?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni a Guild Wars 2 8000Huf-ért??


Valami új MMO-t akarok kipróbálni, de kipróbálási lehetőség nélkül elgondolkodtató.

Főleg PvP orientált vagyok.

Mennyire élvezhető a játék? kb. a playerek száma?? hamar meg lehet unni?


2014. aug. 31. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hatalmas rajongója voltam az első résznek és kb remegő kezekkel vártam a második részt.

Ennek fényébe mondom, hogy egy karaktert sem vittem fel max szintig.


Rettenetesen jónak érzi az ember az elején, aztán minél többet játszik vele az ember annál jobban megunja. :S

2014. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszoló, énis nagy rajongója voltam az első résznek. Megvolt összes kieg, és belepakoltam nem kevés időt. A Guild Wars 2 IS zseniális... Amíg el nem jutsz a végéhez, és már tényleg nincs más csak a Legendary fegyver, meg még pár dolog + a kijövő értelmetlen Living storyk.Viszont nem akarom kifelejteni az élő világot. Kb minden sarkon vannak eventek(olyanokra gondolj hogy hárpiák megtámadtak egy karavánt, segíteni kell összegyűjteni a körülötte lévő cuccokat. ahol ha segítesz akkor xp-t meg pénzt kapsz és kb 4-5 perc egy event. ( vannak world boss eventek is) De viszont addig... Zseniális. A főstory nagyon jó (kár hogy nem folytatják már egy ideje, hanem más dolgokat nyomatnak helyette) És nagyon élveztem a 100% világ felfedezést (questek, érdekességek megtalálása, Kilátós területek !! Jumping Puzzle <3 !!A World PVP sajnos nem olyan jó. Első 1-2 óráig még élveztem, de aztán már egy kicsit sem. A Sima pvp egész jó, de mégsem olyan jó mint pl egy wow. Ami számomra a legnagyobb minusz a világon a gw2-vel kapcsolatban (ami megvolt az 1ben) Az a classok kombinálása! Assassin/elementalist Necro/monk (a másodlagos classbol egy talentágat nem tudtál erősíteni)

Oh, és pvp-hez nemkell felhuzni a karaktert maxra, mert ha belépsz pvp részleghez feldob MAX szintre és minden spellt megkapsz.

8000 Forintot simán megér szerintem. Hamar azért nem tudod megunni, de több száz órát könnyen bele lehet tenni.

2014. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megéri :) szerintem nem lehet megunni :) pvp kiváló wvw is szintén. Pve részét is imádom :)
2014. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jo jatek, sok jo otlettel, de az endgame-re hamar ra lehet unni

a WvW ami meg tud esetleg fogni hosszabbtavon, a sima pvp arenak mar a megjelenes utan fel evvel majdnem uresek voltak

2014. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Igazából így WoW után keresek valamit mert már nagyon monoton és unalmas lett az évek során (szerintem), a Gw2-re meg még alszok pár napot aztán kiderül :D

2014. szept. 2. 00:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!