Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fogom tudni használni a...

Fogom tudni használni a Minecraftot a telefonomon, ha le tudok tölteni egy jó Java Playert? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Megpróbáltam már letölteni a Java-t már szinte mindenhonnan, de vagy nem engedte vagy nem működött. Tudna valaki segíteni?

2014. aug. 31. 09:04
 1/6 anonim válasza:
Fogalmam sincs, hogy androidos minecraftra kéne java, de nekem a tableten letöltöttem a minecraftot, és ment is..:/
2014. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Masked Magician ***** válasza:
Telefonosra nem kell java.
2014. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, androidon, wp-n meg IOSon nem lehet futtatni, csak a Pocket Editiont. Úgy mondom, hogy hónapokig próbáltam rendes Minecraftot elfuttatni emulációkkal, meg amikkel csak lehet.
2014. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából a Pocket Edition van meg nekem de Java nélkül sem ment mindig azt írta ki hogy a Minecraft P.E. leállt. De azt hozzá teszem hogy úgy kaptam meg, hogy átküldték, nem pedig a Play Áruházról. De ott is megjelenítette hogy telepítve.
2014. szept. 3. 17:59
 5/6 Jófej:D ***** válasza:

Ha erős a telefonod akkor töltsd le a 0.9.5 - ös verziót.

Ha ez van letöltve és gyenge a telefonod, akkor gyenge a telefonod. És mivel gyenge a telefonod az új frissítés nem megy jól a telefonodon, mert abban már végtelen világok vannak, és sokkal több dolog is van benne. Esetleg be lehet állítani hogy világenerálasnál a telefonodin a minecraft ne végtelen világot csináljon és le lehet venni a különböző beállításokat. De ha nem laggol, akadozik a minecraft a telefonodon akkor nem érdemes levenni a beállításokat, csak rakd fel a telefonodra a legújjab verziót (0.9.5), és ha eddig nem ez vilt a telefonodon akkor az már lehet hogy nem fog leállni a TELEFONODON.

2014. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jófej:D ***** válasza:

És ha le akarod tölteni a telefonodra akkor csak írd googlebe hogy minecraft pe 0.9.5 apk és vagy videó leírásábol vagy egy oldalról töltsd le és telepítsd a telefonodra. Csak a nem tudnád hogy kell.

De azért is leállhat ha lezárod a telefonod. (Nekem ilyenkor szokott leállni a telefonomon)

A hibákért bocsáss meg nekem.

2014. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!