Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek jó magyar kerbal...

Ismertek jó magyar kerbal space program videósokat?

Figyelt kérdés
Aki nem 10 éves, jó mikrofonja van, tud is beszélni. Ilyen videóst nem nagyon találok, eddig csak egy embert sikerült.

2014. aug. 30. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Azt az egyet megoszthatnád velem, mert én csak olyanokat találtam, akik, vagy 10 évesek voltak rossz mikrofonnal, vagy halvány dunsztjuk sem volt az egészhez, vagy mindkettő.


Még leginkább RacconAndMT a Youtubeon jött be, de ő is inkább vicces, mint hasznos videókat rakott föl.

2014. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2014. aug. 31. 12:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja hogy te is ezt írtad >.< bocsi a végét elbambultam xD
2014. aug. 31. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából csak MT-nek vannak fent értelmes magyar videói. Régebben találtam egy másikat, ami ígéretes volt az első rész alapján (értelmes beszéd, jó minőség, hasznos dolgok), de abból nem lett több sajnos. Már a nevére sem emlékszem. Már jó egy éve, h nem követem.
2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy kétszer agytornáztatóbb játékot, átszoktam a LoL-ra :'3 Természetesen érdekel még a kerbal, csak tudnátok ez mekkora függőséget okoz X') És köszönöm srácok
2014. okt. 24. 12:33
 7/9 anonim válasza:
2015. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, egészen hangulatos, főleg zenékkel a háttérben. :3
2015. máj. 8. 22:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és úgy tűnik szokásosnál jobban kitér a tudományos alapokra, akit ez érdekel annak ajánlott!
2015. máj. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!