Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed 4 miert nem megy?

Assassins creed 4 miert nem megy?

Figyelt kérdés
Letoltottem a torrentrol assassins creed 4 black flag-ot (black box)5.3 gb volt telepites elott kikapcsoltam a virusirtomat ahogy volt irva telepitettem betoltotte 100 ig elindittottam es csak egy fekete kep jon ki es uttanna ac4bfsp.exe nem mukodik es utanna kimegy belole probaltam crackelni de nem segittet ugyanugy van mint volt.Kerlek segitsetek nagyon fontos volna.
2014. aug. 29. 15:32
 1/3 ZsoltyD ***** válasza:
Szedj le a RELOADED verziót (15GB), patcheld a játékot (1.02, 1.03) majd szedd le a Freedom Cry kiegészítőt (3-4GB) majd folytasd a patchelést (1.05, 1.06) majd crackeld a játékot. Amúgy a géped megvan hozzá?
2014. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gépem megvan hozzza maxon is kene futnia a jateknak de nem lehet megoldani reloaded lehuzasa nelkul?
2014. aug. 30. 08:46
 3/3 A kérdező kommentje:
leci segits
2014. aug. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!