Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls V Skyrim magyarí...

Elder Scrolls V Skyrim magyarítás mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Bevallom nem megvásárolt játékról van szó, lehet sokan írjátok majd mennyire szemét dolog de ezt félretéve lehet olyannak is segítetek a válasszal aki megvásárolta a játékot. Szóval a problémám, hogy a MorroHun-os magyarítást akartam feltelepíteni a játékra de az azt írja ki, hogy mivel nem az 1.9.32.0.8-as verzió van meg így nem tudja feltelepíteni. Leszedtem egy patchet és úgy már sikerült ám ahogy megnyitottam a játékot bejön a logó és az új játékra kattintva és megerősítve várnám, hogy elinduljon a játék de ugyan úgy a logó látható valamint a füst és a zene, de ennyi semmi más csak megy a zene és sötétség. Letörölve a patchet és visszaállítva angol nyelvűre minden fut rendesen és semmi probléma nincs vele. Nagyon szeretnék vele úgy játszani, hogy értem is miről beszélnek és nem csak kisilabizálom a feladatokat minden válaszért köszönet és szörnyen hálás vagyok annak aki segít.

2014. aug. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Bevallom nem megvásárolt játékról van szó"


Eddig olvastam.

2014. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 8072 ***** válasza:
Próbálj más cracket vagy patchet amúgy nekem se eredeti és nekem megy :D
2014. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eredetin játszok magyarítva, de azelőtt én is tört verzióval játszottam és nálam is ment a magyarítás.
2014. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak köszönöm. :) Első válaszoló megértem. És igen a patchel volt baj szedtem le másikat és most már megy :)
2014. szept. 7. 19:25
 5/6 anonim válasza:
Én is egyszer igy jártam azért nem indul el mert nem viszi el mert én egyszer probáltam elindíani én is így jártam hogy csak a logo van kinn az a baj hogy a géped nem viszi el vagy kicsi a hely a meghajtódón vagy egyszerüen nem indul el.
2015. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem tudom hogy csináltad meg de küldenél egy linket nekem is?
2016. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!