Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vagy Battlefield...

Battlefield 3 vagy Battlefield 3 Premium Edition?

Figyelt kérdés

Elvileg úgy akarom, hogy megveszem a BF-et, aztán később a Premiumot.

De olvasom, hogy ha egybe veszem meg, még annál is több jár, vagy mi ez?

Most ha külön a sima BF-et, aztán a premiumot megveszem, akkor az ugyanannyit tud, mint az Edition?

Minden apró különbség érdekelne.

Nem vagyok mániás, de érdekelne, ha már veszek.



2014. aug. 28. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A Battlefield 3-nál sajnos úgy van, hogyha megvetted a simát és utána akarsz rá prémiumot, akkor azt újabb 10000 Ft-ért tudod megvenni és nem tudod hozzácsatolni az eddigi nem prémiumos fiókodhoz szóval újra kell kkezdeni minden szintet. Mellesleg ha a prémium edition-t veszed, akkor minden kiegészítőt megkapsz amit bf3-hoz kiadtak. Én azt ajánlom hogy a prémiumot vedd meg, mert 2-3 ezer Ft-al drágább mint a sima és egy kiegészítő is 2-3 ezer Ft. Én azt hittem először hogy hozzátudom venni a prémiumot a sima játékomhoz 2-3 ezer ft-ért és sajnos én nem tudtam ezt megkérdezni GYIK -en
2014. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolót hagyd figyelmen kívűl, azt se tudja hol van.

Lényegtelen, hogy egyben vagy külön veszed ugyan azt kapod.

2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell újrakezdened, hozzácsatolhatod a prémiumot a nem prémiumos fiókhoz. Ugyanazt kapod mindkettővel.
2014. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, első válaszoló, te így értetted:

Battlefield 3 Premium Edition, amibe minden benne van, VAGY Battlefield és egyesével megveszem az összeset.

De akkor szerintem Premium Edition, egybe minden.

2014. aug. 28. 16:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy kérdés, most van ez a multiplayer head-start kit, ez akkor is megvan, ha mondjuk külön veszem meg, vagy csak ha egybe.

Mert az editionban nem a sima + premium van, HANEM A LIMITED + PREMIUM, akkor most mi ez a head-start kit kód

2014. aug. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!