Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell MuOnline szervert...

Hogy kell MuOnline szervert készíteni?

Figyelt kérdés

Sok helyen le van írva de azok már nem valami friss oldalak mert az angol oldalakon már season 8 van!

Gép elég lenne? :

Intel i7 4770

16 gb 1600mhz corsair vengeance

sapphire r9 270x 2gb ddr5

gigabyte z87p-d3

win 8.1



2014. aug. 27. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig azt hiszem hogy értelmes kérdést tesznek fel ide aztán kiderül hogy az emberek fele azon panaszkodi hogy nem jó a torrent a másik pedig nem is ért a játékokhozz.
2014. aug. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék valamibe beletanulni erre itt van ez az oldal meg a többi ember tapasztalata! Nem voltam kíváncsi erre amit ide okoskodtál.
2014. szept. 4. 21:29
 3/4 JANJANI válasza:

Ahogy én tapasztaltam, csak Season 6-ig lehet szervert készíteni(meg persze az Ex700), de a Season 5-öt sem lehet, de nem tudom miért. Amúgy szerintem a Windows 8.1 egy kicsit magas operációs rendszer, de én nem próbáltam rajta szervert készíteni, én Windows 7-et használok! a gép tökéletes, nekem még ennél még sokkal rosszabb (kb 2001-es a gép :D) és tökéletesen megy rajta a MuOnline szerver. Ha S3-at vagy S4-et akarsz akkor ajánlom figyelmedbe ezeket a videókat! Angol, nincs alá kommentár, a videók alatt zene, de nekem működik, csak az Admin egy kisit buggos (legalább is nekem :D).

S3: https://www.youtube.com/watch?v=822L3NhGMQo

S4: https://www.youtube.com/watch?v=TrCuMPBUT3Q

Sok siker! :)

2014. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JANJANI válasza:
Sok sikert*! Bocsi elírtam :D
2014. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!