Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SPOILER! Telltale Games: The...

SPOILER! Telltale Games: The Walking Dead Season 2. Ti melyik befejezést választottátok?

Figyelt kérdés
Megbánta valaki, ahogy csinálta? Kinek mi a véleménye, hogyan fog ez a többféle eltérő befejezés hozzákapcsolódni majd a harmadik évadhoz?

2014. aug. 27. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Kennyvel maradtam.......A 3.évadba Clem lesz kicsit idősebb korába...szvl pár évvel később játszódik :)
2014. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak videót néztem róla és ott azt választották hogy Jane-nel maradnak amit elég szar befejezésnek tartok.De ha játszottam volna valószínűleg Kenny-t választom és Wellingtonnál is vele maradok :)
2014. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én luckeY-től néztem a videot, mivel én nem játszok vele és ő Jane-t választotta, amivel én nem értek egyet. Utána néztem egy videot és ott volt az összes szituáció. Amugy szerintem ha valaki Kennyvel marad az azért szomorú rész amikor elválnak/majdem elválnak :( Szerintem a végén kb. összekapcsolódik az egész, Kenny is Jane is meghal és Clem eljut egy olyan helyre ahova bármelyik szituációt választva eljut. Vagy valami ilyesmi ;)
2014. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Wellingtonban maradtam.
2017. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy maradj a végén valakivel, akit hagysz túlélni és menj el vele.

Ha telljesen egyedül maradsz, az a befejezés kicsit lapos.

2017. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kennyt választottam mivel a season 1 elejétől vele voltunk azaz a legjobb barátod a jatékban nem Jane!
2017. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!