Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RPG játék egy 12 évesnek?

Zetke kérdése:

RPG játék egy 12 évesnek?

Figyelt kérdés
A játék PS3 konzolra kéne (lehetőleg a PEGI értékelés szerint 12+ legyen ne több)

2014. aug. 26. 23:03
 1/7 anonim válasza:
hát mert aztán egy rpg ben olyan sok csúnya meg durva dolog történhet fuu... xddd egy 12 éves tényleg nem játszhat olyannal ami magasabb korhatárral rendelkezik
2014. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az nem fog összejönni, az RPG-k nem feltétlen azért RPG-k mert véres minden előítéletes cucc. Hanem azért mert kell egy bizonyos "kor" ahhoz, hogy az ember felfogja a történetet, hogy hogyan hozza meg a döntéseket stb.

DE persze azért vér is van általában benne, amit nem értem miért baj. Amúgy a korhatárt én soha nem tartottam be :/

Amúgy általában 16 és 18 a korhatár van RPG-knél, de például a

"The Elder Scrolls V: Skyrim" egy remek fantasy RPG, csak kell hozzá jó angol, de még azoknak is remek játék akik nem beszélik a nyelvet. :)

2014. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ZsoltyD ***** válasza:

Diablo III (bár ez 16+-os)

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix

Kingdom Hearts HD 2.5 Remix (ez majd Decemberben fog megjelenni)

2014. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Drone007 ***** válasza:
Szerintem próbáld a Final Fantasy sorozatot, vagy nemsokára kijön az Oddworld: Abe's Odyssee új verziója. Bár ez utóbbi nem igazán RPG, de azért jónak igérkezik :)
2014. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szabad megkérdeznem minek tartod be a korhatárt , minden kontinensen más és más.
2014. aug. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És utolsó: a szüleim miatt tartom be.
2014. aug. 30. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye ez most nem komoly??? A 10 éves tesóm boldogan játszik a gta 5-el nincs semmi baja,nem káromkodik,meg semmi, omg
2014. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!