Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a húsvéti tojás egy...

Mi az a húsvéti tojás egy játéknál?

Figyelt kérdés
És miért ez a neve?
2014. aug. 25. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van itthon egy réteg, akik olyan 94-97 között születtek, és csak a gtahoz hasonló játékokkal tolták(meg NFS), de annak is csak a harmadk részétől vették fel a vonalat, más játékot meg alig toltak. Na számukra a rockstarts találta fel az easter egget. Ilyen réteg volt a fél osztályom általános iskolába, aztán ők tolták nagyban a metin2-t. (nem mondom, hogy a gta fan válaszoló is ide tartozik, de az osztályomra emlékeztet engem)


Fogadd el, hogy videójátékok már régóta léteznek, és velük az easter eggek is. Azért mert a te fejedbe a gta-k hozták el a easter eggeket, attól még millió embernek teljesen más játék. A hasznos válaszok százalékát meg ne használd e-pénisz mértékegységnek. De ha számodra nem jelentenek semmit a 2000 előtti játékok és azok játékosai, akkor ott a diablo II cow level. Sokkalta híresebb szerintem mint bármelyik gta easter egg, de öregebb játék mint a GTA3.

2014. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van. Amúgy 96-os vagyok. Nos, nem vagyok gta fan sem, és szeretem a 2000 előtti játékokat is. Half-life 1 mai napig kedvenceim között van. Eddig úgy tudtam/gondoltam, hogy a gta-ból terjedt el a kifejezés. A péniszméregetésről meg annyit, hogy az a kis százalék jelző adja meg a megbízhatóságod százalékértékét.
2014. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"a kis százalék jelző adja meg a megbízhatóságod százalékértékét."


Egy normális világban maximum. Akinek itt nem szimpatikus az igazság, vitában az érvek felsorakoztatása, az leszavaz, terel. Oh, wait, mintha te is ezt tetted volna. (Igen, ez egy már-már flame.)

2014. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, (és sejtem nem vagyok egyedül), úgy gondolom, hogy azok kapnak jó értékelést akik jó választ adtak valahol. Amennyiben nem vagy hasznos, minuszt kapsz. Néhány ember jobban bízik abban akinek nagyobb a százalékértéke. Fogd fel hogy ez egy weboldal. Itt ezek a szabályok. Ahogyan egy RPG-ben is többet ér egy magasabb szintű ember. Vitázzunk erről is egy sort?
2014. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!