Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A world of tanks jo jatek?

A world of tanks jo jatek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egy-két napig játszhato. Engem nem győzött meg, habár jó értelemben csalódtam benne.
2014. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sok türelem kell hozzá, nem fél óra, mire jutsz is valamire
2014. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

meg jonak mondhato

de inkabb a War tunundert is nezd meg, sokkal jobb, mar meg ujabb ezert kevesebb jarmu van benne, de kesobb lesz tobb is

2014. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
War Thunder*
2014. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
koszi mindenki
2014. aug. 25. 14:12
 6/17 anonim ***** válasza:
hát nehéz kérdés. Én úgy mondanám hogy jó játék csak pay to win. Tehát ha jó statokat szeretnél és gyorsan akarsz fejlődni akkor fizetned kell és elég sokat.
2014. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ja
2014. aug. 26. 10:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem pay to win. Persze ha veszel mondjuk prémiumot valódi pénzétz akkor gyorsabban fejlődsz, ez ez nem pay to win. Amúgy meg milyen olyan netes játék van, amiben nem lehet cuccokat venni? semmijien! Amugy szerintem A WoT és a WT két össze nem hasonlítható játék, olyan mintha a CS-t és a CoD-ot akarnád összehasonlítani (talán nem a legjobb példa, de a lényeg benne van).

Attól még hogy mindkettőben vannak tankok, két tök más játék. Nekem nem tetszett a WT személy szerint.

2014. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a free xp-ket át kell váltanod és ahhoz arany kell, hogy ne legyél stock az elején. Tehát pay to win.

Másrészt a fogyócikkek, prémium lőszert nem lehet kitermelni mindet még ha lila játékos vagy akkor sem.

2014. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszi
2014. aug. 26. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!