Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 újratelepítés?

Sims 3 újratelepítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kérdésem/kérésem! Elromlott a Sims 3-mam (lefagy, villog a képernyő, nem tudom kikapcsolni a gépet, csak ha hosszan nyomom az indító gombot, régi gép, nem eredeti windows xp, stb...) ezért megpróbálkoznék az újratelepítéssel, remélem, megoldja. Nem vagyok egy számítógépzseni, szóval azt szeretném kérdezni, hogy ugye újra lehet telepíteni? Gondolom mindenhonnan le kell törölni a simses cuccokat, utána betenni a lemezt, és telepíteni...A hiba valószínűleg az egyik frissítés miatt van, de nem biztos, mert mellette még van 3 kiegészítő rajta. Gondolom, utána ezeket ne telepítsem föl...Ha esetleg valaki leírná, hogy mire figyeljek, meg úgy mindent, akkor azt nagyon megköszönném! :)

2014. aug. 24. 16:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ó, igen! Még annyi, hogy a kiegészítőket is vissza lehet majd telepíteni? Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 24. 16:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetna! És a nehogy kitöröld a játék által generlt Electronic Arts nevű mappát, mert arra szükséged lesz, hogy onnan folytathasd a játékot, ahonnan akarod.

Naszóval

1. Töltsd le ezt:

Revo Uninstaller

2. Telepítsd.

3. Töröld ki vele a Sims 3-at, és az összes kiegészítőt.

4. Telepítsd újra mindet.

5. Az új Electronic Arts mappában lévő The Sims 3 mappába fésüld bele a régi The Sims 3 mappát, ami a régi Electronic Arts mappában van. Elvileg, ha a régi mappát az új mellé teszed, akkor föl kéne ajánlania a gépnek, az összefésülést, ha nem, akkor a benne lévő mappák tartalmát másold bele az új mappákba (természetesen mindent abba, aminek ugyanaz a neve).

6. Indítsd el a játékot, és nézd meg sikerült-e.


UI.:

Az Electrinic Arts mappát a Dokumentumokban találod.

Egy leírást kérhetek a gépedről? (mármin proci, ram, satöbbi)

2014. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*lehetne
2014. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*generált

Fú, én aztán tudok írni :D

2014. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*onnan folytathasd a játékot, ahonnan abbahagytad

Asszem több hiba nincs benne.

2014. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Intel Pentium 4CPU 3.2GHZ 3.19 GHZ 1.00 GBRAM

1 GB memóriakártya

Szabad terület: 42,3 GB

Esetleg segíthet az, hogy az operációs rendszert újratelepítjük? Ja és köszönöm a válaszaidat, egyenlőre ott tartunk, hogy ezt megcsináljuk, előtte leszedem a simset, és a dolgok végén fölteszem. Illetve az Electronic Arts mappa letörlése csak annyival jár, hogy a családok és játékállások elvesznek? Mert ha igen, akkor vállalom a kockázatot, hiszen a hiba óta már minden kedvem elment attól, hogy játsszak velük.

Szép estét! :)

2014. aug. 24. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, az Electronic Arts mappa törlése pontosan ezt okozza. De nem kell vállalnod a kockázatot, hiszen nem nagy a valószínűsége, hogy az okozza a gondot. Ha mégis gyanakszol, akkor ellenőriztesd a mappát a vírusirtóddal.

Egyébként azokkal a processzorokkal elvileg akadálymentesen kéne mennie a játéknak...de lehet, hogy plusz pár giga ram segítene. Az én gépemnek csak két 3,00 GHz-es processzora van, és 4 gb ramja, szóval nem egy nagyon erős gép, mégsem akadozik, és nem áll le. Ha gondolod újratelepítheted az egész gépet, mert lehet, hogy azon van valami, és a teljesítményen is javíthat :)

2014. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkot meglesz az újratelepítés. Még egy dolog: Ha letörlöm a simet, akk frissìtés, ami rajtavolt, rajtamarad, ugye? Mert én arra gyanakodtam, de lehet, hogy mire vègzünk mindennel, az is megoldódik. :)
2014. aug. 25. 07:11
 9/11 anonim ***** válasza:
A frissítés asszem nem marad rajta. Legalábbis úgy emlékszem, hogy amikor én újratelepítettem, akkor frissíteni is újra kellett.
2014. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, már egy ideje teljesen jól fut a játék! ;)
2014. okt. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!