Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok futnának ilyen...

Milyen játékok futnának ilyen paraméterű gépen?

Figyelt kérdés

proceszor: intel core i3 2.5GHz

ram:4GB DDR3

videokártya:Intel HD 4000


2014. aug. 22. 15:51
 1/3 Moramie válasza:

[link]


Én ezt szoktam használni, ha nem vagyok biztos benne mik futnak el a gépemen. Tudom, hogy nem konkrét játék, de ha valami tetszik, vagy érdekel itt leellenőrizheted mielött megpróbálnád beszerezni!

2014. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Règiek. Az a vga nem játékra van.
2014. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne bízz a fentebb leírt oldalban. Ami nekem maximum grafikán nyikkanás nélkül fut, annak az oldal szerint el sem szabadna indulnia. Ennek pedig két oka van:

1. rengeteg hardvertípust nem ismer fel, vagy nem megfelelően ismeri fel azokat (integrált videókártyát meg főleg nem),

2. ha a konfig nem éri el a minimális rendszerkövetelményt, azt automatikusan úgy veszi, hogy esélyed sincs elfuttatni, pedig ez nem mindig mérvadó. Rengeteg játékom rendszerigénye jócskán az én konfigom fölött van, mégis teljesen élvezhetően elmennek.


Úgy 2007-ig el kéne vinnie a gépednek bármilyen játékot, kisebb gépigényű újabbakat is. Milyen játékokat kedvelsz?

2014. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!