Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol, Vayne szerintetek megéri...

Lol, Vayne szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 23:35
 1/4 anonim válasza:
Ha szereted és tudsz vele játszani, akkor persze, hogy megéri, viszont ha még nem játszottál vele, akkor szerintem inkább várd míg free leszés majd csak utána vedd meg
2014. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam amikor free volt, egész jól ment..

Csak ha a support troll akkor nem tudok mitcsinálni.

2014. aug. 22. 01:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárki mondhat bármit, vayne a legjobb adc. Oké, hogy draven 2hitel, de ha stunnolod akkor megölöd, ha nem akkor ultival ugrasz láthatatlanba és megölöd. Multkor normaloztunk, plat5 mundo-t sikeresen elfeedelték topon (silver team). lvl18 után még ultival együtt sem menekült el.
2014. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor vedd meg.Nem értem mi ez a troll support dolog, a legtöbb esetben egész jó a support, max lvl. 30 alatt vannak ilyen dolgok, mert akkora gyökerek, hogy egy suppot champion nem ismernek.
2014. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!