Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben az NA...

League of Legends-ben az NA szerveren szinte bárhonnan lehet játszani?

Figyelt kérdés

Én ausztráliában élek és az acc-om OCE-n van a magyar haverjaim meg EUW-n azt hiszem.

Szeretnénk közösen játszani de én iszonyatosan laggolok EU-n az OCE szerverek meg alapjába véve szarok.

Úgy halottam, hogy az NA-szerver a legerősebb és ott szinte bárhonnan lehet játszani lag-nélkül?

Ez mennyire igaz? Ti tudotok MO-ról NA szerveren játszani?



2014. aug. 20. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon 200-250 a ping, játszhatatlan.
2014. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval esélytelen, hogy ott játszak a magyar barátaimmal :/
2014. aug. 20. 12:27
 3/8 A kérdező kommentje:

De akkor, hogy lehet, hogy "profik" amerikából tudnak más szervereken is játszani?

NightBlue3 nak volt egy időszaka amikor EUW-n nyomta, PhantomLord meg Koreai szerveren volt sokáig. Pedig mind a ketten USA-ban laknak.

2014. aug. 20. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a tipikus 10megabites magyar netjük van.
2014. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
EUW elvileg még egész elfogadható az Usából (asszem nightbluenak olyan 150 körüli pingje van), NA szervereken viszont még amerikában is sokaknak 100+ pingjük van, PL pedig tudtommal koreában volt.
2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ennek a mondásnak mennyire van igazság alapja de sokan (playerek) mondják azt ha valaki lagg-ra hivatkozik, hogy "ez NA, itt nincs lagg". Nekem van ismerősöm aki NA-n játszik innnen ausztráliából és ő azt mondta, hogy a ping az magas de lagg az nincs, teljesen élvezhető a játék.
2014. aug. 20. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módja ennek az, hogy csinálsz egy NA accot és kipróbálod.


Az a baj, hogy ilyen magas ping mellett érezni fogod a késést, skillshotokat pl. eltalálni és kikerülni szinte lehetetlen.

2014. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én EUNE-n játszom de van NA-n is accountom és azt kell hogy mondjam ha van egy átlagosan jó neted már tudsz játszani tisztességgel igaz magasabb pingel de ott NA-n amúgy is sok mindenkinek magas a pingje mivel egy hatalmas országról beszélünk. Hát nekem mondjuk 150körül volt a pingem ami engem kicsit zavart de nem laggoltam szinte egyáltalán, csak hát azért mégis jobb normális ping mellett játszani. Amúgy nekem csak minimális volt a késés az EUNE-s szerverekhez képest.
2014. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!