Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nullázza le magát a...

Miért nullázza le magát a "Jurassic Park builder" játék?

Figyelt kérdés

A Facebook-on lévő Jurassic Park builder játékom már nem egyszer kezdte magát újra és újra. A pénzem a dollárom és a hús és növény meg persze a szintem meg van, de borzasztó idegesítő idegesítő ,hogy minden újra meg kell venni, kifejleszteni, építeni stb ! 8-as szintű vagyok de már megint csak egy kicsi Triceratopsom ! A játék mellesleg nagyon jó és leköti az embert és még én is tízen éves létemre nagyon élvezem csak ez nagyon elszomorító ,hogy ilyen probléma van vele.

Nem tudja valaki hogy mit művelnek ezzel a játékkal és hogy lehet vissza hozni mindent vagy megakadályozni hogy többé ilyen ne forduljon elő ?


2014. aug. 19. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!