Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ismeretlen játék!?

Egy ismeretlen játék!?

Figyelt kérdés

Régen játszottam ezzel a játékkal xbox-on..

A játék hasonló mint a Gun.. Itt lényegében nem emberel voltam véleményem szerint, 1 fajta fegyverem volt de idegeneket lehetett bele gyűjteni, ezt meg is magyarázom gyors.. már nem tudom hogy de ilyen talán bogarakat és kis pamacsokat lehetett össze szedni mindegyiknek más és más képesége volt fegyverből kellet ki lőni őket, az első az egy kis bogár volt ami rázott de ha jól emlékszem akkor az végtelen is volt de volt pár ami el is fogyót.

Valahogy a Gun juttatta eszembe :)

Aban az időben játszódhatott de lehet hogy teljesen más lényege volt, ami tuti hogy nem ember volt de kalapja az volt meg talán valami köpenye, szörnyekre kellet vadászni vagy is asszem voltak cél pontok de rengeteg szörny volt benne volt amelyik ugyan úgy lövöldözött, Előre is köszönöm!!



2014. aug. 19. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lesz az: Oddworld: Stranger's Wrath


Ebből megjelent egy felújított verzió is PC-re, PS3-ra és PSVita-ra is.

2014. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tesó!!

Imádlak ha tudnád menyire kerestem ezt a játékot!!

Köszi szépen :)

2014. aug. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!