Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect kérdések?

ZsoltyD kérdése:

Mass Effect kérdések?

Figyelt kérdés

1. Ha az első részben Liara-val jöttem össze, akkor a második részben összejöhetek Ashley-vel is? (a Vermár-on őt választottam Kaidan helyett)


2. Ti megmentettétek a Tanácsot a játék végén? Mi hatása lesz a második részben ha nem mentem meg őket?



2014. aug. 18. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
túl nagy áthatás nincs a részek között, szóval simán összejöhetsz Ashley-vel, a tanácsban is marad 1-2 alak, aki ugyan az (csodával határos módon túlélte).
2014. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Unari ***** válasza:

A legjobb ha a második részben nem jössz össze senkivel. A the shadow broker DLC-ben ismét megdöntheted Liarát ME2-ben. Tök jó mikor az utolsó csata előtt nézi a fényképét.


A tanácsot érdemes megmenteni. Az a jó (pragon) választás. Ha nem így eszel akkor folyamatos megjegyzések kísérnek az egész ME2 alatt, és rasszistának fognak tartani. A döntés az köré épül hogy a tanács által képviselt fajok unióját mented meg vagy csak a földi haderő egy részét akik berepültek légi-csatázni (ezek amúgy is katonák ergo fogyóeszközök). ME3-ban is több támogatást kapsz a tanácstól. Többet ér a végén ha életben maradnak.

2015. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!