Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-en a...

Mellák Martin kérdése:

A League of Legends-en a testvérem vet valamit és most a bankártyámról egy folytában vonnak le 50-50 eurot mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amugy a testvérem azt mondta hogy egy 10 euros dolgot vesz és azt modta hogy csak annyit csinált hogy be irta a számokat és ennyi nem irt semmit nem volt semmi amit kipipálhatot volna mégis 50 eurokat vonnak le tölem.

2014. aug. 18. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre a tesod tudna inkabb valaszolni, es megnezitek az accountjat hogy mit vett

Mellesleg a hivatalos oldalrol vett valamit vagy egy kamu oldalrol?

2014. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a játékon belül vásárolt (már pedig ennek ez az egy hivatalos módja van), a Riot Games küld emailt minden egyes vásárlásról. Annyit szed le a kártyáról, amennyi összeget kiválasztott, tehát akkor az 50 eurósat választotta ki. Ezen felül csak egyszer szed le pénzt, tehát akkor több vásárlás is történt.


Ha nem hivatalos oldalról vásárolt, akkor egy barom volt, de az is, aki erre odaadta neki a kártyáját.

2014. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még nekem írják hogy mi az a pranoiás tévhit ami miatt nem vásárlok kártyáról.
2014. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 savanyújóska ***** válasza:
Pedig némileg joggal írják, mert én már 10+ alkalommal vásároltam a Riottól, és semmi gond nem volt, igaz PayPalon keresztül, de kártyával vettem már vonatjegyet, bérletet, sört, kenyeret, etc. Viszont ha nem vagy biztos benne, hogy hol és mire fizetsz, vagy gy érzed, hogy nem lennél biztos benne, akkor valóban jobb ez, minthogy úgy járj, mint a kérdező, ahol vagy őt verték át, vagy az öccsét.
2014. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amugy meg minden nap vonnak le 50 eurot és savanyújóska ha valakit átvertek az a tesóm.
2014. aug. 19. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
holnap reggel az legyen az elso dolgod hogy elmesz a bankba es letiltod a tovabbi levonasokat
2014. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!