Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Outlast nevű játékban mi az...

Outlast nevű játékban mi az amitől nagyon meg lehet ijedni? Vagy lehet nyugodtan is játszani vele?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudhatjuk, hogy Te mennyire bírod a horrort, így csak annyit mondhatok, hogy elég kiszámítható a játék. Vannak benne persze váratlan jumpscare-ek, de pár óra játék után jól ki lehet ismerni az Outlastot. Én például ezért is hagytam abba, már nem kötött le. Előre tudtam, hogy mikor jönnek az ellenfelek (ahol feltűnően sok volt a búvóhely és tipikus menekülési útvonalakat találtam, ott stílszerűen megjelent az aktuális főellenség), eltűnt a nyomasztó hangulat, és utána már csak szitkozódtam, mert idegesített, hogy sokszor nincs rendszeres mentés. Ha le akarok borulni a székről az ijedségtől, akkor inkább Condemned-et játszok :) Nem mondom, hogy az Outlast nem ijesztő, mert néhányszor megszaporázta a pulzusom, de kiszámítható és nekem túl repetitív.
2014. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!