Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro truck simulator 2 -ben,...

SEFOX DDI kérdése:

Euro truck simulator 2 -ben, hogyan lehet garázst eladni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 12:43
 1/5 sjmedve96 válasza:
figyelj ahhoz sok pénzt kell gyüjtened ahhoz hogy legyen egy másik garázsod és csak akkor adhatod a garázst el ha van saját vállalkozásod. :) amugy én is azzal játszok fasza kis játék
2014. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eladás előtt ki kell ürítened a garázst, a sofőröket és a kamionokat át kell helyezni/ki kell rúgni. Utána a Garage Manager nézetben a garázs képe alatt megjelenik az opció.
2014. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem 500 000 000 000 euróm van, mert csaltam ugyhogy a péénz az nem kérdés. Csak az a helyzet, hogy halottam erről a játékról, úgyhogy letöltöttem torrentről, hogy kipróbáljam. Jó játék. Meg akarom venni majd szeptemberben. Sajnos nekem az 1.11.1 verzió van meg és nem tudom frissíteni. Lehet, hogy amiatt nem jelenik meg ez az opció?
2014. aug. 18. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a verzióban még nem elérhető.
2014. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most már megy! :)
2014. aug. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!