Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed 4-ben miért...

Assassin's creed 4-ben miért nem találom az el impolutot?

Figyelt kérdés
Viszonylag a sztori elején járok de szeretném megnézni magamnak az el impolutot, nem feltétlen le is győzni. Végignéztem mindent a térkép északnyugati sarkában, fél órán át kerestem de nem találtam. Ahhoz hogy szembeszálljak vele mennyit kell teljesíteni a sztoriból?

2014. aug. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom akkor ez egy legendary ship (legendás hajó) kb lehetetlen a játék elején legyőzni amúgy haladni kell a sztorival sokat, hogy elérhetővé váljanak az egyéb ilyen tengeri küldetések (cápa vadászat, erőd rombolás, legendás hajó stb) a hajódat pedig jól fel kell fejleszteni, hogy legyőzd ami pedig csak akkor megy ha folyamatosan csinálod a sztorit, mert akkor válnak elérhetővé a jobb hajó fejlesztések.
2014. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rájöttem, az alatta lévő erődöt meg kell szerezni hogy lássam :)
2014. aug. 15. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
vigyázz vele baromi nehéz legyőzni, de sok sikert :)
2014. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
feloldottam a tőle délre lévő várat de nem találom még mindig, miért lehet ez?
2014. aug. 18. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
haladj a történetben előbb utóbb megjelenik amúgy miért pont épp az El Impoluto?
2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!