Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki nem tud a Star wars...

Valaki nem tud a Star wars Force Unleashedhez magyarosítást?

Figyelt kérdés

A magyarosítások.hu behalt ugyebár és ezt adja nekem ki.

[link]



2014. aug. 11. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Már semmi mert megtaláltam a linket.

[link]

De ez hogy van?Hogy a felső rossz,ha szimplán beírom a googleba,egyik fórum oldalon találtam így is meg.Ez hogy lehet hogyha beírom a googlba akkor rossz linket ad ki?

2014. aug. 11. 20:26
 2/7 Csori96 ***** válasza:

Május elején nagyjából egy hétre leállt a Magyarítások Portál, mivel az oldal alatt üzemelő szerverben tönkrementek a merevlemezek. (Bővebben itt: [link] ) Az újraindítást követően bevezettek egy új motort, melyet későbbre terveztek. Emiatt az oldal szerkezete és a linkek felépítése megváltozott. Amikor rákeresel pl. Google-n, akkor az évek óta használt linket dobja be, és nem azt, amelyik csak 2 hónapja létezik.


Itt láthatod a különbséget:

Régi - magyaritasok.hu/downloads/details/1277/star_wars_the_force_unleashed_-_ultimate_sith_edition

Új - magyaritasok.hu/magyaritasok/star-wars-the-force-unleashed-ultimate-sith-edition/star-wars-the-force-unleashed-ultimate-sith-edition/1113


Legközelebb használd a Magyarítások Portál keresőjét!


MEgj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2014. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az hogy magyarosítás vagy magyarítást dobok be,mindegy mert ugyan azt a lapot találom,és amikor beírom googleba a magyarítás portált,annak nincs keresője.

Nekem itt nincs keresés,különben használnám.

[link]

De köszönöm a választ.

2014. aug. 12. 20:27
 4/7 Csori96 ***** válasza:

Nem azon volt a hangsúly az írásomban, hogy mit írsz be, magyarítást vagy magyarosítást. A lényeg az, hogy a magyarításokhoz vezető linkek felépítése megváltozott, de a különböző keresők (pl. Google) nem az új linkeket adják be, hanem a régieket.


Ha nem lenne keresője, akkor nem írtam volna. Jobb felső sarok! Számomra eléggé szembetűnő.

2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt felfogtam.

Na itt hol,mert nekem így hozza be.

[link]

2014. aug. 12. 23:12
 6/7 Csori96 ***** válasza:

Vagy el van állítva a monitorod felbontása (szerintem ez) vagy ki van nagyítva az oldal.

Eredeti oldalméret: Ctrl + 0

Kicsinyítés: Ctrl + -


Így kellene kinéznie: [link]

2014. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez a felbontási hiba,mert Intel hd grapics VGA-m van,és a monitor meg nem bírja,CFT (bocs ha elírom)monitorom van,nem LCD.És valahogy nem passzol az összkép.
2014. aug. 12. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!