Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok valami jó háborus...

Tudnátok valami jó háborus játékot?

Figyelt kérdés
sziasztok valami jü háborus játék kéne,v aminek van eleje vége története izgalmas call of duty féle de ne legyen cod mert azokat már ki pörgettem és ne nagyon régit irjatok léci. 2010,2011,2012 valahogy igy ilyen éveseket de legyen szép grafikája, elöre is köcsi a válaszokat........

2014. aug. 10. 13:51
 1/8 Pro Patria ***** válasza:

Második világháborús?

A Brothers in Arms szerintem igazán szép, filmszerű grafikájú, ugyanakkor 2005-ös. Két része van, a Road to Hill 30, és az Earned in Blood. A harmadik részével szerintem látványában és szkriptelt jeleneteiben is elégedett lennél, Hell's Higway. 2008 végén adták ki, vagyis nem matuzsálemi.

2014. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nem baj a 2005 akkor is köszönöm. ha tudsz még írhatsz egy párat :D köszi
2014. aug. 10. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:

mostaniak közűl pedig bf bc2 , bf3 , bf4 , armák , esetleg a

MoH -ok.

Na meg persze a Spec Ops : The line.

2014. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :D
2014. aug. 10. 18:15
 5/8 Pro Patria ***** válasza:

Második világháborús játékokból nem vagyunk eleresztve a maiak közül, "unalmas a téma", úgyhogy az említett Brothers in Arms sorozat bármely tagját ajánlom ilyen téren. Steam-en a két rész külön-külön csupán 5 euró ma már. A 2008-as harmadik része 10 euró.

Második világháborús FPS-ekből igazán csak a régi klasszikusok vannak ma is. Bár nemrég jelent meg a kedvenc játékom második része, a Red Orchestra: Heroes of Stalingrad 2010-ben, illetve folytatása, a csendes-óceáni hadszínteren játszódó Rising Storm 2013-ban.


Bár nekem ezek nem olyan komfortosak és kiforrottak, mint az első rész, ma is azzal játszom helyettük, ajánlani pedig főleg nem merem, mert nehéz, inkább szimulátor, ekképp bele kell szokni, és addig sok kudarc ér. Nem azt a pörgős árkádos játékmenetet nyújtja, mint a CoD.


Modern hadszíntérről az említett Battlefield 3-4 az, amit én személy szerint a hallottak alapján jónak tartok (még nem próbáltam), de ezt, mint CoD-riválist, úgyis ismered.

Valamint az ARMA III is ebben az idősíkban játszódik, de szintén inkább realisztikus, mint a darálós CoD-széria.

2014. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pro Patria ***** válasza:
Ja, és igen, már a Medal of Honor is átlépett a modern harcmezőkre (a 2010-es, alcím nélküli része, és a 2013-as MoH: Warfighter), szintén árkádos, és volt alkalmam látni, hogyan funkcionál játék közben, azt kapod tőle, amit a CoD-ban is.
2014. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igen a brothers in arms az tényleg megfogott, a steam-on még gondolkodom a videók-ból itélve nem rosz azt is köszi,Red Orchestra: Heroes of Stalingrad ez is nagyon tetszik nagyon szép a grafika jó a téma van eleje is vége is szóval az én elvárásomnak kitünö nagyon. hát igen a mai játékok azok nagyon jók de mint pl.a battlefield3-4 hez is nagyon erős gép kell, az arma3 azzal is játszottam az nem volt olyan jó....... a medal of honor warfighter arról meg olvastam hogy eddigi legnagyobb kritikát érte el. nagyon köszönöm a baró játékokat :D mindegyik játék megfogott.
2014. aug. 11. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
ghost recon future soldier,advanced warfighter 1-2
2014. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!