Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indítja el a Sims2-t...

Miért nem indítja el a Sims2-t ha netről töltök le hozzá cuccokat?

Figyelt kérdés

Teljesen eredeti a játék (igaz, nem Mo-ról való) csak töltöttem le hozzá cuccokat a netről (haj, bútorok, stb) amiket a "Downoads"-ba tettem. Így viszont nem indítja el a játékot (nincs hibaüzenet, "csak" nem indul el).

Mi lehet a gond? Mit tegyek???


2010. jan. 13. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sok olyan dolog van közte amihez nincs felrakva kiegészítőd.Pl házak amihez mondjuk kell a Éjszakák+Szabadidő.Ezeket jó esetben le szokták írni a letöltéshez,de lehet hogy nem.Én is voltam így,tettem vasútisínt,karierrt,embereket stb mindent,gondoltam legfeljebb nem lesz benne a játékban.Aha hát nem indult el.Dobd ki a mappát,és tegyél bele cuccokat,de időnként nézd meg,hogy elindul-e.
2010. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a Sims2 alap, Nightlife és Celebration Stuff van fent. De attól még el kéne indítania csak legfeljebb nem jelennének meg a cuccok, nem?
2010. jan. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!