Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok futnak a SiS...

Milyen játékok futnak a SiS Mirage 3 Graphic (M672) videókártyán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 08:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtettem mondani, h Win 7-em van. És a Star Craft-ra lennék elsősorban kíváncsi.

Köszönöm

2010. jan. 13. 09:06
 2/18 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés.

Ha jól tudom ez integrált videókártya, amik még gyengébbek játszásra, mint egy régi nvidia vagy ati.

2010. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Minek egy ilyen videókártyhoz win 7 ?

Amúgy minden 10 évnél régebbi játék fut rajta.

2010. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvességét a legutóbbi b.nkónak.

Laptopról van szó, azért win 7.

Lehet, hogy nem mondtam, hogy laptop, de tudod, józan paraszti ész...

Nem a videokártya határozza meg, hogy milyen oprendszered legyen, felvilágosítalak.

Feltétlenül nem a GTA4-re gondoltam, csak valami kis unaloműzőre, mint pl a starcraft.

Ja az ilyen sötétekre nincs szüksége az oldalnak, lehet, hogy ezért bannolnak, de az igazság.

Kössz b.zdmeg!

2010. jan. 13. 23:16
 5/18 A kérdező kommentje:

Tehát továbbra is várom a válaszokat, de ha valaki csak beszólogatni akar, akkor keressen egy másik oldalt.

Köszi

2010. jan. 14. 06:27
 6/18 judka válasza:
A Starcraft fut rajta. Nyugodtan tehetsz XP-t is a laptopodra. Age of Empires, régebbi stratégiai játékok (Red Alert) mennek.
2010. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Üdv

2010. jan. 18. 05:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondjam, vajmi kevés játék fut, nekem is laptopom van, nekem is win 7-tel, de eddig semmilyen normálisabb game-et nem tudtam futtatni rajta. Flashes szórakozáshoz jó, de például a warblade-et már nem bírja. Pedig az aztán nem egy hű de nagyon grafikus cucc. Barátnőm laptopja kicsit régebbi, integrál intel gma 945-tel, asszem, az gond nélkül vitte az nfs hp2-őt is. De ez a sis mirage 3+ egy fos, szóval remény kevés. Megoszthatnád a tapasztalataidat, neked mik mentek.

Szia!

2010. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Üdv. az én laptopomban is ilyen kártya van, és futott rajta a fifa 2007 gond nélkül, wowoztam vele, most vice city-zek lord of the rings battle for middle earth 1-2 gondnélkül mentek. a san andreast már nembírja :/
2010. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Az én laptopomban is ilyen kártya...akarom mondani sz@r van. Win7 aero-t viszi, nem tudom mit okoskodnak itt, hogy ilyen kártyához minek win7, nem tudhatnak sokat..pl nekem win7 jobban megy mint az xp.

No de a játékok...egy 10 évvel ezelőtti játék pl Quake 3 arena vagy a The thing alig fut rajta. Ez a kártya egyszerűen mindenhez kevés. 720p -s hd videót sem bírja igazán. Ez tényleg csak wordre, excelre meg power pointra jó.

2010. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!