Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Trek Onlineról vélemények?

Star Trek Onlineról vélemények?

Figyelt kérdés
Sok Magyar van? Nehéz a játék? Sok idő fejlődni? Személyes tapasztalatok

2014. aug. 7. 19:22
 1/9 grieves13 válasza:
Sok a magyar... jópár flotta is van, most már mindhárom frakcióban. Nehéznek annyira nem nehéz, amíg nem mész PvP-zni, addig választhatod a nehézségi fokozatot. Fejlődni attól is függ mennyi időt tolsz bele... Egyébként most érdemes lesz elkezdeni, mert most fog jönni plusz content (Delta Kvadráns)... Majdnem két évig játszottam, de aztán időhiány miatt szüneteltetem most...
2014. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ kipróbáltam megtetszett jó kis játék csak egy gondom van vele, hogy lehet pénzt szerezni és jobb hajót venni?
2014. aug. 8. 11:36
 3/9 grieves13 válasza:
Minden 10. szintnel kapsz egy lehetoseget hogy vegyel jobb hajot... ha Zen-ekre gondolsz, olyan sarga korong a jele, azt vagy penzert veszel majd, vagy elkezdesz dilithiumot banyaszni es azt lehet valtani... :)
2014. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ááá nem nem a zenekre gondoltam így máűr értem akkor nem sokára vehetek új hajót :)
2014. aug. 8. 13:45
 5/9 grieves13 válasza:
én most 50-es szinten pihentetem a cuccot... ha te most bent vagy, akkor megnezhetned valahol, hogy nem irjak-e mikor jon a Delta kvadrans... :)
2014. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs még pontos dátum ősszel valamikor idén, kíváncsi leszek rá :)
2014. aug. 8. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontos dátum még nincs, kb a Delta Rising Októberben jön ki és mellette be jön a tier 6-os hajók, vagyis ha te most 50-es szinten vagy akkor utólag választhatsz egy új hajót is.
2014. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van flottátok?

Ha nincs tudok javasolni egyet.

2014. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alfa Dírektíva vagy a Ball of Steel
2014. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!