Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tudom aktiválni a 3...

Miért tudom aktiválni a 3 hónapos Xbox live Goldot?

Figyelt kérdés

Üdv!

Tegnap előtt vettem egy Xbox Live Gold 3 havi előfizut, és az istenért nem tudom aktiválni, mert mindig kiírja, hogy próbáljam meg később...

Írtam már a supportnak, hogy jó lenne ha valamit kezdenének evvel..

Valaki esetleg nem tudja, hogy kell orvosolni a problémát?

(Mellesleg nem én játszok, az öcsém miatt szenvedek evvel)



2014. aug. 7. 15:23
 1/3 anonim válasza:

Szia van egy megoldás előszöris.

Ha utánna néztél volna a dolgoknak tudnád hogy egész Magyarországon sz@r az Xbox live egy 'destini beta' miatt.

Ami annyit jelent hogy nem tudsz kódokat feltöltő kártyát érvényesíteni. Nem tudod használni a store-t és nem látod a borító képeket (nem tölt le semmit a gép)

2014. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megoldás vidd át az accot United kingdom-ra hibát fog kiírni hogy nem sikerült de nyugi egy relog utánna megoldja ha készvagy utánna reddem xode beírod és aktiválja a live-t. (saját tapasztalat)
2014. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt sracok, mar letoroltem a kerdest nem ertem miert van meg mindig fent..megoldottam a problemat torokorszagra tettem at mukodik rendesen:)
2014. aug. 10. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!