Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 Reaper of Souls...

Diablo 3 Reaper of Souls nélkül. Van kedve valakinek HC-t játszani coopban, lvl 1-el kezdve?

Figyelt kérdés
Még nem vettem meg a kieget, jövő hónapra tolódott. Addig viszont szeretnék HC-ban játszani, és talán majd ott folytatni. Lenne kedve valakinek csatlakozni? Esténként játszom, 7-8-től úgy éjfélig. :)

2014. aug. 7. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a kieg megjelenése előtt nagyon sokat játszottam az alapjátékkal, régen pedig a d2-vel is, szóval nem vagyok zöldfülű. :)
2014. aug. 7. 13:58
 2/6 anonim válasza:

Szia! Milyen nehézségi szinten játszanál?

20-án érkezik meg az új gépem, most esténként még ketten osztozunk egyen.

Kiegészítővel van 2 70-es karakterem, de még nem vagyok nagyon gyakorlott.

2014. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fene tudja, úgy, hogy ne pusztuljak meg. :) Írj majd üzit, és felveszlek!


Tegnap elhasalt a 17-es barbárom. :s

2014. aug. 18. 12:11
 4/6 anonim válasza:
Vagyis az alapjátékban még nincs is torment szint. Szóval masteren semmiképp, esetleg hardon indulnék szerintem.
2014. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írd meg a btaged és felveszlek. Eddig 20asig jutottam el, segítek, ha most kezdenéd.
2014. aug. 22. 22:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig aktív farmtársat keresek ROS HC-ra! WD-vel játszom.
2014. szept. 5. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!