Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudja mondani a...

Gall05 kérdése:

Valaki megtudja mondani a hitman 2 sillent assasin magyarosításhoz kérendő sorszámot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a magyarosításhoz kéri ezt a sorszámot,de sehol nem találom az interneten...aki tudja kérem adja meg!Vagy annyit,hogy hol keresem?

2014. aug. 6. 12:59
 1/3 Csori96 ***** válasza:

Itt érdeklődj: [link]

Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2014. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezzel sokkal előrébb nem jutottam.....más ötlet?
2014. aug. 11. 13:14
 3/3 Csori96 ***** válasza:
Ha működne a Magyarítások Portál fóruma, akkor azt javasoltam volna, hogy ott kérdezd meg, de mivel nem működik, ezért írtam, hogy a Játékmagyarítások SG fórumon érdeklődj, melyet sok fordító látogat. Nem hiszem, hogy bárhol máshol megtalálnád a választ, én sem találtam. Ha valaki, aki látogatja a gyakorikérdések.hu-t, tudná, akkor már rég válaszolt volna, de úgy tűnik, hogy nincs ilyen személy. Tehát ha tudni akarod a választ a kérdésedre, akkor regisztrálj SG.hu-ra, majd tedd fel a kérdésed a Játékmagyarítások fórumában, melyet korábban linkeltem.
2014. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!