Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftosok! Ti mit gondolto...

Minecraftosok! Ti mit gondoltok az új minecraft EULA szabájainak változásáról?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a játékosok örvendezhetnek és a tulajok nem annyira!

Ti milyen előnyöket, hátrànyokat és kiskapukat láttok ez ügyben?



2014. aug. 3. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, leírnád milyen változás van?!
2014. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Az első egy magyar összefoglaló a második pedig a teljes leírás!

Ajánlom előbb a vidit aztán a 2. linket!

2014. aug. 3. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem ez jó, örülök neki végre nem lesz igazságtalanság!
2014. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 adventurer111 ***** válasza:
Érzem hogy a mestermcnél gondok lesznek ezzel.Jó pár szerver meg is fog szűnni emiatt de hát fő az igazságosság.
2014. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszik, takarítsák csak szépen a sok tört minecraftot.
2014. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Martial válasza:
Én a videót nem néztem meg, de a szövegből úgy tűnik, hogy a mojangnak elege van már a folytonos kliens hackekből, a szemrehányásokból, és hogy lassan több játékos játszik tört verziókon, mint hogy megvegye a minecraftot. Személy szerint egyetértek velük, közbe kellett már lépni, de így rengeteg rajongót veszthetnek. (már ha tényleg működésbe hozzák ezt)
2014. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Augusztus 1. óta érvényes ez a szabály, de ezt már fél éve hogy bejelentették, eddig adtak haladékot a Mokangosok a szervereknek (ha jól tudom)
2014. aug. 6. 11:50
 8/9 Martial válasza:
Áh, igen észrevettem már én is szervereknél, de ahol jártam, nagy mértékű változást nem hozott.
2014. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A lényeg annyi hogy a szerverek nem igazán tudnak majd rangokat eladni! Természetesen lehetséges hogy jónéhány szerver még árulni fog de ezt könnyen ki fogják majd szúrni!

Jelenleg még nem hallottam hasonló történeteket ez ügyben, de ha megtörténnek az első nagyobb szervereknél akkor annak meglessz a hírértéke!


A MesterMC-on még nem látszodik hogy változtatnának, e-mailban is kérdeztem őket ez ügyben de nem árultak el semmit sem.


Azt hallottam hogy sok szerver próbál már átállni a szabályokhoz megfelelően, de ezek az ötletek nagy eséllyel nem lesznek annyira jók mint a rangok!

2014. aug. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!