Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban (1.7.2) -be...

Minecraftban (1.7.2) -be beleraktam egy shader modcsomagot. Kiválasztottam egyet (Chocapic13 V3 Lite - Just waving water - No shaders' Very Optimized Shader Pack ). Olyan 10-15 fps-el megy Mit lehetne tenni hogy ne laggoljon?

Figyelt kérdés

GÉP ADATAI:Windows 7 Ultimate 64-bit Intel Celeron CPU B820 1.70GHz 4,0GB RAM Intel HD Graphics


A válaszokat köszönöm!!!:)



2014. júl. 31. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Intel HD Graphics -> beépített videokártya, vegyél bele rendes videokártyát


Intel Celeron processzor -> ha még belefér i5-re fejleszd tovább (vegyél bele jobbat)

2014. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rakd be az optifine-t és amit lehet vegyél le a beállításokban, és vedd kisebbre a minecraft ablakot.

A tökéletes megoldás egy erősebb gép.

2014. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az optifinet már beleraktam meg levettem mindent minimumra. De halottam olyan packokrol amik olyanok hogy a több fps-ed legyen.(Paolos,High Performance) én erröl a ketöröl hallotam. Ha tudtok mondjatok még és majd kiprobálom.
2014. aug. 1. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen de az FPS növekedéssel arányosan csökken a szépség.

A legjobb shader pack a Sonic ether's unbeliveable shaders V10.1 (ez a hivatalosan támogatott shader pack) és ebből az ULTRA a legjobb (és legerőforrásigényesebb) és a lite a "legcsúnyább" de az fut a legjobban. Más shader pack-ot nem is érdemes használni nem véletlenül ez a támogatott mert:

1. Az amatőrök által készítettekhez képest ez a legjobban optimalizált.

2. Ez a legszebb.

3.Folyamatosan frissül és a jelenlegi verzión is fut (1.7.10)

Ha utána szeretnél nézni itt a topic:

minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/minecraft-mods/1280299-sonic-ethers-unbelievable-shaders-v10-1

2014. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nincs most akkor olyan mod csomag ami menne a gépen? Nem muszáj hü de szépnek lennie. Vagy ha nem megy vagy nincs olyan csomag akkor tudtok olyan textura packot mondani mint a shader mod( de lehet mod is).
2014. aug. 2. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Texture pack mint a shaders mod....ezt nem gondoltad át.....
2014. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem hogy textura pack mint shader mod. Hanem egy más mod ami olyan grafikai változásokat ad hozzá mint a shader mod.
2014. aug. 3. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen ilyen mod.
2014. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jo de akkor az a legjobb pack amit leirtál?? Amit támogatnak is?? Nincs valami gyorsitó program vagy valami??
2014. aug. 3. 22:25
 10/12 Martial válasza:

[link]

Ezen az oldalon, ha egy kicsit lejjebb tekersz ott vannak felsorolva a javasolt shader packek. Szerintem van közöttük olyan, ami kevesebb fps-t vesz le. Bár most hogy nézem a shader amit leírtál egyáltalán nem tűnik túl gépigényesnek. Ha ezzel nem fut rendesen a minecraft, akkor én is csak azt tudom javasolni, hogy ruházz be egy asztali gépre, vagy egy jobb laptopra.

2014. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!