Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telepítettem mountoltam...

Telepítettem mountoltam crakceltem és még sem ment segítség?! ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Az előbiekket megcsináltam a sims 3-an bele megyek a játékba és kiírja, hogy hiteleítetlen a játéklemez pedig be van rakja deamon toolsba segítsetek !! Hogyan tovább?
2014. júl. 31. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán vedd meg!
2014. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-.-" !!

Hasznos válaszokat várok!

2014. júl. 31. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is az a megoldás én annak a híve vagyok hogy aki nem szánja rá a pénzt az ne játszon.
2014. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Próbáld meg máshonnan tölteni, lehet hibás volt a telepítő. :)

Az eddigi válaszolóknak azt tudom mondani, hogy sajnos olyan világba élünk, ahol még van olyan család, akinél az is nagy dolog ha már van net meg egy normál gép, nem mindenkinek van 'kedve', hogy ki fizessen érte x-et aztán még az is lehet hogy elkezd vele játszani azt nem is tetszik neki. És lehet azzal jönni, hogy youtube, de az nem maga a játék élmény.

2014. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!