Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreasba hogy kell...

Gta san andreasba hogy kell bemenni a restricted area ba? A rakétákat kil9ttem, de a fold alá nem tudok bamenni

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 15:01
 1/5 fail99 ***** válasza:
Régen játszottam de aztszem a bunker ajtaja a katonai bázison kinyillik.
2014. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy nem nyílik ki...
2014. júl. 31. 20:08
 3/5 A kérdező kommentje:
az a piros ajtó van,meg van ott egy kamerafigyelő torony,ahhoz közel van 1 terep mintás v.mi a földben. éjjel is,nappal is megnéztem ezeket de semmi :(
2014. aug. 1. 08:03
 4/5 anonim válasza:
Singleplayeren úgy lehet bemenni hogy szerzel egy freeway motort(a chopper motor), és amikor elmész a restricted area-ba(tiltott repülési körzet vagy másnéven 51-es körzetbe) akkor a bunkerajtó felett kicsitt balra van egy szellőzőakna szerű nyílás ráccsal védve. Úgy állsz oda motorral hogy ha megnyomod az entert hogy leszálljon Cj a motorról és a rácsra áljon rá, ha jól csinálod be fogsz jutni. Nekem sikerült
2014. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
istenvagy :D sikerult
2014. aug. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!