Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok FUT 14-ben...

Hogyan tudok FUT 14-ben coin-t rendelni?

Figyelt kérdés
Vagyis maga az oldal már megvan ahol lehet csak néhány dolgot nemtudom hogy hogyan kell kitölteni pl: A your discount code-hoz mit kell beírni milyen kódot? a Player name-hoz számít a kis és nagy betű vagy bárhogy beirhatom? valamint mi az a start price? oda bármilyen összeget beírhatok? és a transfer duration? meg nem is értem hogy minek kell beírni ezt az egész játékos dolgot.. előre is köszönöm a segítségeteket!

#FIFA 14 #ultimate team 14 #Fifa Ultimae Team
2014. júl. 30. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Nos nem egyszerű.mert ha egy mezőt is rosszul töltesz ki nem fogják megvenni a játékosodat !! kódod még nincsen oda nem kell be-írni semmit. Nem tudom melyik oldalon vagy, ha meg van adva hogy mennyi legyen a start price( indulási ár) akkor azt írd be!transfer duration ( eladási időtartam ) ide 3 napot írj A player name Pl: Barzagli ( nem kell a teljes neve! ) AEz az egész azért kell mert máshogy nem tudnak neked Coin-t adni csak ha te fel-kínálsz egy játékost és ők azt megveszik ! Ha vmi nem világos írj privibe.
2014. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!