Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3-ban melyik pálya ad...

Diablo 3-ban melyik pálya ad a legtöbb xp-t?

Figyelt kérdés

Nemrég csináltam meg a 70-es szintet az első karakteremmel, de kéne még xp melyik az a pálya ahol a legtöbbet kapom? Van RoS-is.


Illetve olyan pályát keresek ami jó cuccokat dob.



2014. júl. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kitűntetett hely. A nehézségi szintek adnak xp bónuszt és gyakrabban esik legendary. A riftekben magasabb a droprate legendaryra és ha van MF-ed az is segít. Hell rift bountyt szoktak csinálni sokan. Irreálisan magas xp-t ad. Ha mindenkit lenyomni jellegű a feladat, akkor általában több XP is lesz a bountyból. Item farmra lehet bountyzni horadric cache-ért, vagy épp ha van elég fragment, akkor mehet a rift. A bountynál gyors karakterek és alacsony nehézség is elég. Csapatban szoktak nyomulni az emberek "split bounty" jelleggel, azaz mindenki més questet csinál és hamarabb összejön így a cache. XP-ben viszont ez satnya. Célirányos item farmra használnak ilyesmit, vagy gyors rift fragment gyűjtésre. A cache rewardot nem, vagy csak kis mértékben befolyásolja a nehézségi szint. Pár jó item meg eshet belőle. Act 1-es cacheból set követelmény csökkentő ring nagyon kedvelt, act 3-on a pride sisak (amíg nem sebződsz, addig 30%-kal olcsóbbak az erőforrás felhasználások). Új kasztspecifikus set itemek viszont csak tormenten eshetnek. Kezdő karakter is veszett hamar torment képes lesz, így ez nem korlát. Kivéve persze ha HC-t nyomsz, mert ott azért nme fér be egy-egy húzósabb elit magasabb nehézségen felkészületlenül.
2014. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első köszi! rift keystone van bőven, vagy 50-et összegyűjtögettem. A Hell riftet csinálom most bountyval, nem dob szinte semmit de jön az xp
2014. júl. 30. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítésnek annyi még, hogy a hell rift bountyt azért szeretik sokan, mert magasabb nehézségen is viszonylag könnyen teljesíthető. T6-on már nagyon ömlik az XP. Persze lejjebb is jó. A másik kedvelt célpont Malthael volt T6-on. "Speciális" itemekkel nagyon hamar le tudják nyomni, de ahhoz kell azért elég jó sebzés is. Petes (fetishes, vagy garga-kutya kombós) WD-vel furnace-val ideális célpont. Az új patchben a greater riftek lesznek még jók. A riftekben kaphatsz hozzájuk fragmentet és sikeres teljesítéssel egyre jobb fragmentet kapsz a következőhöz. Majd' minden körben esik legendary gem/jewel (ez is a 2.1-gyel jön majd) és legendary item is. Az első körök meg veszett könnyűek. Nyár végére-őszre jó lesz ez. Emellett a GR-ben veszettül ömlik az XP is. Ez azért odébb van, de ha kitartasz a játék mellett, akkor jó észben tartani. :)
2014. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!