Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BF5 Hardline vagy RS Siege?...

BF5 Hardline vagy RS Siege? Ti melyiket választanátok.

Figyelt kérdés
Őszintén a régi BF részekben csalódnom kellett akár hogy hypolt cím közel sem az volt mint amit vártam. Én egy taktikai FPS-t szeretnék. Melyikre érdemesebb várni, EEE-s videó alapján a Rainbow Six Jobban érdekel, de annak még megjelenési dátuma sincs, lehet hogy csúszik is stb. BF meg az alapján amit olvastam hasonló lesz, csak van egy olyan érzésem hogy bármit raknak bele ugyan az a cső fps marad. (Ez igaz a Cod-okra is!) A csapatonként öt fős taktikai túszmentősdi viszont nagyon megfogott a RSS-ben!

2014. júl. 29. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én inkább várom a Rainbow Six-et, a BF Hardline-t pedig biztos nem veszem meg addig ameddig nem hallok a kiadás után róla pozitív kritikákat.

EEE-s videóról nem tudok, max E3-ról. Gondolom erre gondoltál :D Amúgy én nem bíznék meg azokban a videókban sem. Először is az egész elvan tervezve előre, közel sem valószínű, hogy olyan szintű csapatmunkát tudnátok (még barátokkal is) bemutatni, mint ott. Nem beszélve arról, hogy milyen jól nézett ki a WatchDogs a 2012-es E3-on, aztán, hogy mit kaptunk ebben az évben...

Szerintem a RSS-hez muszáj lesz baráti kör akiknek ugyanúgy megvan a játék, hogy tudjatok rendesen kommunikálni.

2014. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi!


Egyébként Electronic Entertainment Expo az az EEE röviden, csak még rövidebben meg E3 xD

2014. júl. 31. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem BF5 am.


Csak BF Hardline

2014. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha taktikait akarsz, akk r6siege. A Hardline már nem hozza a bf-sorozat színvonalát. Az előzetesek nem néznek ki rosszul, de azért a bf3-4 jobb a hardline-nál, ezért én inkább a rainbow6 siege-t venném meg.
2015. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!