Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan pc...

Tudnátok mondani olyan pc játékokat amelyeknek alacsony a gépigénye és a játékélménye valamint a története is lebilincselő és izgalmas? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hasonló játékokra gondoltam mint a Half life széria , a prince of persia-k,a gta san andreas(a kedvencem)

Amilyen játékokkal eddig játszottam: Half life 1, 2:ep1-2, POP1-2-3 , cod 1-2 , halo combat evoled, mafia, gta san andreas , gta 3 ,doom 3 , rayman összes, MOHAA, pariah, cs 1.6, land of the dead , star wars kotf,kotor, jedi academy stb... , nfs hot pursuittól carbonig, tomb raider anniversary , legend, harry potter 6-ig, colin mcrae rally 3ig, painkiller, max payne 1-2 ,morrowind,

Sok van még ami nem jut eszembe egyenlőre ennyi.

Stratégiai vagy felülnézetes játékok szóba sem jöhetnek igy például a warcraft se vagy más wow-hoz vagy heroeshoz hasonló rpg sem.

Configom:

Intel Pentium 4 1.80GHz

DDR1 768Mb ram

Intel 82845G 64Mb integrált videókártya

ha az számít egy viszonylag új sony monitor :)

Új gép vásárlásáról sajnos szó sem lehet a rossz anyagi körülmények miatt ezért abban bízok hogy ti tudtok segíteni nekem.

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. júl. 29. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hidden & dangerous deluxe

ez ingyenes, kedvenc

hidden ä& dangerous 2

2. rész, bár megszeretni művészet ( és telepíteni, cd key stb stb)

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm már hasít lefelé :D

Nem szeretnék telhetetlennek tűnni de kifejezetten örülnék valami modernebb fpsnek mint például a hl2 :)

2014. júl. 29. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
JB Nightfire, Quantum of Solace, Doom 3, GTA Vice City, Driver 3, Parallel Lines, Pitfall The Lost Expedition, Resident Evil 4, Quake 4, Swat 4, Scarface, Godfather, True Crime Streets of LA, Tony Hawk's játékok, Hitman játékok. Ezek vannak meg nekem, amik alacsony gépigényűek, meg nagyon jó játékok :D
2014. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megmentettél :D a quantum solace meg a scarface nagyon megfogott az utóbbiban főleg hogy al pacinoval hentelhetek végig :)
2014. júl. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!