Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV PC osztott képernyő...

Kmx1x2 kérdése:

GTA IV PC osztott képernyő (split-screen) (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van-e rá lehetőség?

Igen tudom, hogy hülyén hangzik..

Nem, nem egy billentyűzettel szeretnénk játszani..

A többitől lejjebb kérem nem megrémülni..

Úgy értem tudom, hogy nem egy kategóriás pl egy CS-vel, de azzal meg tudtam oldani, ezzel meg nem. Egyszerűen csak még egyszer el kéne tudnom indítani a játékot, hogy LAN becsatlakozzak stb., de nem találok rá módot.

Olyanra gondoltam, mint a Process Explorer-es "StartupMutex" kiiktatása, csak nem találom a jó fájlt;

Vagy egy crack/copy amivel átléphetem ezt a problémát;

Vagy mint a Borderlands 2-nél a "SplitTool";

Vagy valami hasonló..

Egyedül nem boldogulok vele egyelőre, ezért ha valaki tud adni egy tippet, vagy csak kérdezne, hogy mi a f@ct írtam, előre is köszönöm a válaszát!



2014. júl. 27. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: OK.. Köszönöm a választ(*).
2014. júl. 28. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt próbálnám meg hogy ha a mostani játékod mondjuk a C:\Prrogram Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV mappába van telepítve, telepítsd mondjuk a C:\Program Files\GTA IV nevű mappába vagy akármelyik másikba, így a játékod két helyen van telepítve. Elvileg mindkettőt párhuzamosan is tudod futtatni. De ehhez elég erős gép kell.
2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet :) valószínű meg fogom próbálni.

A gépem:

Processzor: INTEL Core i5 3,00GHz LGA1150 6MB (i5-4430)

Memória: KINGSTON 4GB/1333MHz DDR-3 PC3-10600 (KVR13N9S8/4) memória

Videókártya: ASUS R7 250-1GD5 AMD 1GB GDDR5 128bit PCI-E videokártya

Op. rendszer: Windows 7 32bit

Lehet, hogy menni fog, lehet, hogy nem, de egy próbát megér :)

Köszönöm a választ!

2014. júl. 28. 20:49
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Próba: Csak másolat

-nem ment :/

-megkeresem a telepítőt :D

2014. júl. 28. 21:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Telepítő megvan-> másik mappába lett telepítve

A probléma sajna még fennáll: Mikor az egyik ikont megnyitom ablakban(-windowed) a másik telepített játék ikonja nem nyitja meg a másik játékot :/ . A Multiplayer pedig jelzi, hogy a GTA IV már egyszer nyitva van(és hogy lezárja-e stb.).

Ergo sajna nem jött össze. Valószínű, hogy egy LauncherMutex szerű folyamatot kéne kiiktatni, pont mint a Counter Strike 1.6-nál, de nem tudom, hogy melyiket. :/


Végeredmény:

Nem megy;

Egy próbát megért;

Ha van valakinek ötlete és megosztaná velem azt előre is köszönöm;

Ha rájövök a nyitjára és nem felejtem el, akkor ide is fel fogom írni a megoldást;

2014. júl. 29. 00:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!