Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szerezzek új elemeket...

Hogyan szerezzek új elemeket az Alchemy nevű telefonos játékban?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem játszani az Alchemyvel. Egész jól haladok, már 322db elemem van a 390ből,viszont most meg elakadtam és szinte semmit nem tudok alkotni. :D van még itt rajtam kívül aki szeret vele játszani és segítene? :D nem konkrétan megmondani, csak rá vezetni. Na Halihó :)

2014. júl. 27. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, de ez az a debil játék ahol, van néhány alap elemed, mint föld, fa, víz stb és ezek segítségével újakat kell csinálnod majd megint újakat stb?

Ez csak egy tipp, ha valóban ez az a játék akkor marhaügyes vagy xD én gépen játszottam vele, de 200ig jutottam

2014. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nahát! Nem is debil játék! :D csak logikai :D nekem nagyon bejön :D ne tessék le degradálni :D amúgy tudnál linket küldeni, hogy gépen - gondolom neten - melyikkel játszottál? Mert én csak ilyen szarfost toltam :D
2014. júl. 27. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze jó volt igen :D Csak egy idő után már ez a mindent mindennel megőrülök ez se működik ez mááá az agyamra ment. Azt hiszem az volt a neve hogy Little Alchemy, írd be gugliba biztos kidobja:)
2014. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
329 és máár kivagyok:D már elég sok országom is megvan..naa valaki? heeelp :D nem akarom kiguglizni, mert az csalás lenne, de ha valaki rávezet akkor az nem minősülne csalásnak:D
2014. júl. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!