Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount & Blade Warband-ben...

Mount & Blade Warband-ben királyságot alapítottam (felmondtam az eskümet).3 királyság támad. Hogyan tudok békét kötni velük? Közbe támadják a falvaimat és ha én őket megtámadom akkor pedig -1 - -2 lesz a kapcsolat az adott királysággal:S

Figyelt kérdés
Mármint Vaegir királysággal -10-ben állok és ha megtámadom őket amikor ők akarnak támadni akkor meg + -2:S
2014. júl. 27. 15:50
 1/1 anonim válasza:
Ha csak egy-két városod/várad/falud van akkor nem fognak elfogadni jogos uralkodóként, ekkor a területedidet leginkább úgy tudod megvédeni, hogy felesküdsz egy másik királynál, lehetőleg a birodalma békében legyen a vaegir-ekkel. Másrészről, ha megtudod tartani a területeidet, próbálj hűbéreseket szerezni, és területeket foglalni, amíg el nem fogadnak királynak. Ha ez megvan, akkor a ministereddel üzenve, vagy személyesen ajánlasz békét.
2015. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!