Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez? (sims 2 ingyenes...

Miért van ez? (sims 2 ingyenes origin)

Figyelt kérdés

régen volt rajta a tört verziójú (amivel nem volt ilyen gond) ... most h az EA ilyen kedves letöltöttem újból....


van egy bibi ..


régen nem csinálta azt h játszok és vannak a simsek és ha rá megyek az egyikre majd a másikra .. akkor vagy 3-5 másodpercig megáll a játék és utána adja be ... irányíthatom az adott simset (reméle értitek :D )


elég frusztráló ..a vicc h a játék elején ha bekapcsolom még jó nem csinál ilyet csak egy olyan 10-15 perc múlva ..

+ sokszor leesik az FPS 5 re ,, de van mikor megy 25-30-40-el ,, ilyet nem csinált a tört verzióval annó ...


és még az is rá tesz egy lapáttal hogy nem töltöttem le egyedi tartalmakat (amik tudtom szerint lassítanák)


itt a notebook-om


( 2 magos 1.60ghz CPU

4 GB ram

AMD Radeom 6320 384mb

win7 64 bit )


szerintem nem kéne iyet csinálnia .. magas beállításokon játszom .. levettem alacsonyra full low ra mindent de ugyan úgy csinálja... szóval nem a grafikával a baj ...


a végén mikor kilépek elmenti a játékot csak kiír egy müködési hibát (exe hiba) eszt sem tudom miért ...



válaszokat köszönöm ! (bocsi ha hosszúra sikerült)



2014. júl. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen is az összes kiegészítő fent volt?


(azt nem tudod véletlenül, hogy ha aktiváltam, akkor ezt akár két év múlva is letölthetem majd?)

2014. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ismered az Origint .. de szerintem olyan mint a Steam .. bekerült az account-od ba szóval ha újra raksz egy o.p rendszert és belépsz az Originbe akkor ugyna úgy letudod majd tölteni mert már egyszer letöltötted! (legalábbis steam-nél így van .. de szerintem Origin-nél is ) :)
2014. júl. 29. 20:37
 3/4 A kérdező kommentje:
"nem ismerem az Origint....
2014. júl. 29. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi:) Én is erre gondoltam, de az origint most használtam először.
2014. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!