Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most lettem league of legends-...

Most lettem league of legends-ben 30-as, írnátok egy pár tippet mielőtt elkezdek rankedezni?

Figyelt kérdés

sok helyen olvastam, hogy nem szabad egyből rankedezni, nos még 7 champ kell a 16-hoz úgy, hogy van időm

azt is olvastam, hogy először goldosokhoz rak be, úgy, hogy írnátok egy pár tippet vagy bármit amivel sikerül túlélnem az első rankedeket normális stat-tal

(stat allat kill/dead/assist-ot értek csak valaki másképp mondja)

A válaszokat előre is köszönöm


2014. júl. 26. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Először is, leaglább 2 tlejes rúnaoldalad legyen, mindegyik csakis tier 1-es rúnákból.


Minden lane-en legyen leaglább 2 olyan hősöd, akivel tudsz játszani. A main laneden legalább 3-4. Az első 10 meccsedből egyet se adj fel, hátha csoda történik ,még ha vesztésre is álltok.

Lehetőleg egy veled egy szinten lévő unrankeddel, vagy nemrég divisionba került játékossal menj duoban, hiszen egy társsal játszani, akivel közben még mondjuk beszélni is tudsz valami programmal ,hatalmas plusz a játék során.

Ha látod, hogy a lanen ki lesz az ellenfeled, ki lehet következtetni, akkor törekedj arra, hogy oylat váalssz, amivel uralhatod a laned, jól jöhetsz ki ahelyzetből. Ez olyan helyzet, hogy ha látod, hogy xy-t viszik, akkor mondjuk ha ak edvenc championodat egy noob is szarrá verné, akkor nem azt pickeled be, hanem valami olyan ami sokkal jobb. Ha látni, hogy tank kel lacsapatnak ,ne assasint vigyél... Ne legyél önmagad és a csapat ellensége.

Ezeken kívül jól kell farmolnod - 20 perc alatt a 150-es átlag voltaképp alapkövetelmény lenne 30-as szinttől, ha rankedezel -, ismerd az összes hős összes képességét. Marha gáűz azért bukni, mert nem ismersz valakit, és foglamad sincs róla, mit tud veled cisnálni.

Kezdéskor ne a torony alatt várd a sültgalambot, anem segíts a jungle-ösnek, ellenőrizd az invade-t, ha elemgy valak ia lane-ről, küldj ss-t...


Sok sikert.

2014. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sokat segített

2014. júl. 26. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:

LoL-ban a Tier hármas rúna a legjobb, gondolom egy másik játékban fordítva voltak a tierek ezért írtad mellé.


Jókat írt azt első, hozzáfűznék én is pár gondolatot. Gondolkodj a teamfightokban már a champion selectben, ne teljes lategames csapatod legyen, legyen elég damage és tank is, AD/AP arányt se hagyjad figyelmen kivül. A játék objektivákra megy(buff, torony, dragon), azokat meg wardolni kell, ha jungelben vannak. A trinketet is fejlesszed, vagy cseréld le, ha láthatatlan az ellemfél. Mondanám, hogy gyakorold be hol tudsz átflashelni, de új map miatt fölösleges egyenlőre. Sajátitsad el a kite-tolást, és probálj kreativ lenni a képeségeid alapján. Példáúl egy alap: menekül az enemy, nidával üldözöd, ezért bemész a bokorba a speed buff miatt vagy átugrasz egy falon. Sokaknak a legnehezebb része a rankednak, hogy ne reagálj az idegbetegekre és te se legyél az. Sokan olvassák a neten, hogy legyél potitiv, legyél kedves, így több esélyed lesz nyerni, majd első bukott teamfight után elkezdenek ragelni...

2014. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hopsz, köszönöm a helyesbítést, elírtam :).
2014. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2014. júl. 27. 07:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Még esetleg tudnátok egy olyan champ-et mondani amit nehéz megölni? Nem kell nagy dmg csak sokáig huzza (vagy jól lehessen vele futni) , mert ha berak valaki olyan ellen akivel nem tudok mit kezdeni akkor legalább a feedelést elkerüljem ameddig jön a jungler
2014. júl. 27. 07:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Malph, Garen, Trundle.


Viszont mivel Xin le lett árazva, ezért erősen javasolt a megvétele. Nagyon sok championt szét tudsz vele szopatni a feldobás és a lssítás miatt. Erősen ajánlott az olyan hősök ellen, mint Nasus, Aatrox..., akiknek msuzáj közel jönniük hozzád, és basic attackel adják a legtöbb sebzést.

2014. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. júl. 28. 08:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azért 1 Riven-t ajánlanék, elég Ad-s + qval át lehet ugrani a falakon kb 28 helyen (sarihoz, baronhoz ki be, fákon át stb)
2014. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
rengar, mert az ultijával szépen elvonulhatsz ha nagy a baj
2016. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!