Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crashel ki a játék? -. -"

Miért crashel ki a játék? -. -"

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy az RGH-s Xboxomon kicrashel az AC 4.

Eddig rajta volt csak a sima angol verzió, viszont a magyar felirattal akartam játszani vele így leszedtem nCore-ról 2 félét is és mindkettőnél az történik, hogy elindítom és egyszer csak újra beakar tölteni a freestyle de nem tölt be hanem elkezd villogni a kép és mindig csak annyi kép jön be hogy épp tölti be a freestyle-t. Szóval kétfélét szedtem le és iso2god-dal is és xbox image browser-rel is próbáltam feltenni de egyikkel sem volt jó. Valaki tud rá valami megoldást, járt még valaki hasonlóan?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 25. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát sajna csak annyit tudok mondani hogy vidd rl annak aki rgh-zta és mond el neki hátha tud valamit tenni.
2014. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz az AC4.Elsőnek ment utána kiléptem és fekete a képernyő.
2014. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de azóta megjavult valami csoda folytán. Böngésztem az F3 beállításai között és egyszer csak kiírta hogy F3 crashed, újraindítottam és onnantól már ment is az AC4 és azóta is megy elsőre pöpecül :D
2014. júl. 28. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvastam Nc-n,hogy 52%-nál is megadja magát a játék.A kardot fejleszd meg legyen nálad mert anélkül "crashelni" fog.Valami programozási hiba állítólag.3 nap után nekem is megjavult a játék :D ez valami boszorkányság.
2014. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt én is olvastam, úgyhogy arra odafigyelek :D Azért köszi a figyelmeztetést. Egyébként tényleg megmagyarázhatatatlan :D
2014. júl. 29. 01:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!