Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány éve WoW-ozol? (ha WoW-ozo...

Hány éve WoW-ozol? (ha WoW-ozol. )

Figyelt kérdés

Ha teheted, válaszold meg ezeket a kérdéseket is.


-Mi a véleményed a játékról?

-Fizetsz érte havonta?

-Egyedül vagy ismerősökkel/barátokkal játszol?

-Átlagosan mennyit játszol naponta?

-Szerinted helyes döntés volt belekezdeni?


(Nem statisztikai jellegű kérdés, csupán kíváncsiság.)



2014. júl. 25. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

1. a játék istencsászár, mióta elkezdtem, gyakorlatilag mással nem tudok játszani, na jó, most ez alól kivétel a world of tanks, mert nagyon élvezem.

2. Vanilla és Bc elején tört szerveren játszottam, de kipróbáltuk haverral eredetin, azóta természetesen fizetek érte, de volt, mikor hc guildben voltam main healer és a guild leader fizetett nekem egy 6hónapos wowot mikor anyagilag csődben voltam.

3. eredetileg 3 haverral játszottunk, de ők abbahagyták, mindig van valami kifogásuk, egyetem, fősuli, nyelvvizsga, külföldön dolgozás, de a szájuk az bezzeg sír mindig, hogy milyen jó, hogy én játszhatok... nem mintha én nem csinálnám ugyanezeket...

4. átlagosan 2-4 órát, de hétvégén, vagy váratlan szabadságnapon előfordul, hogy igazi kocka módjára napi 26 órát is függök! erre csak egy vérbeli függő képes :D

5. igen helyes döntés volt, rengeteg szép emlékem van, és mivel mikor kezdtem, akkoriban még aktív drogfogyasztó voltam, halál komolyan van olyan emlékképem, hogy valóságosan ott voltam egy onyxia fight-on...

Bár most a pandával nem játszom, már másfél éve csak hébe hóba fizetek ki 1-1 hónapot funolni, mert a panda egy szar lett, de bizakodom benne, hogy a következő kieg jó lesz, és már megvettem, mert tök jó az a madár amit adnak érte, no meg az instant 90es akció is jó volt hozzá, így végre megszülethetett életem első huntere... persze nem jó mikor kipengetsz 50eurót, hogy legyen egy 90 es huntered, majd rájössz, hogy bazira nem akarsz hunterezni, mert a Priest az ász...

2014. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát durván 13-14 éves koromtól 18-19 éves koromig játszottam aztán egy fél éve kettő, teljesen ráhagytam. A Catát már nyögve nyelősen vitte csak a gépem, de az a kevés amit láttam belőle, elég volt hogy kiábrándítson.


1. A mai felhozatalról nem tudok nyilatkozni, a régi lore-t fanatikusan szerettem, ennél fogva a játékot is.


2. Törtön játszottam világ életembe, nem volt se pénzem se türelmem az eredetire.


3. Először egyedül, meg ott szerzett ismerősökkel. Aztán lefertőztem vele osztálytársaimat oly módon hogy ők egy huzamosabb ideig eredetin is játszottak.


4. Mikor nagyon benne voltam, akkor csak olyan dolgokért keltem fel ami nagyon muszáj, evés, budi, alvás.


5. Nem bántam meg igazándiból. Ettől függetlenül még felül múlhatatlan kamaszkorom volt, elég nagyfokú szociális élettel. De a játékhoz is kötnek kellemes percek, órák, napok. :D

2014. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!