Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WorldofTanks: Ha Kanadaban...

WorldofTanks: Ha Kanadaban jatszok EU-s szerveren mennyi fps-t vesztek ahoz kepest amennyivel jatszanek a NA szerveren?

Figyelt kérdés

Eleg egy kb szam is de olyan irjon aki ert is hozza,nem az,hogy 'szerintem'.


koszonom!



2014. júl. 24. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fps-t nem vesztesz, maximum a pinged nő meg. Csinálj egy speedtestet amcsiba és eu-ba, így megtudod mennyivel nagyobb a pintged ott.
2014. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor jatszottam, akkor itt kanadaban mindig 200 felett volt a ping, nem ertem mindenki arra panaszkodik, hogy jaj magas a pingem.. nekem 200 felett volt mindig es soha nem akadozott :D
2014. júl. 25. 01:11
 3/5 Phoney ***** válasza:
Ha magas a pinged, akkor nem a kép akadozik (mivel azt a videokártyád rendereli...), hanem késnek az események. 200 ping az 2 tizedmásodperc, ami nem látványos, de ennyivel lassabban tudsz reagálni az eseményekre, ennyivel később sül el az ágyúd, mozdul meg a tankod, stb.
2014. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,jo tudni! :D
2014. aug. 8. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd hogy nagy legyen a pinged(késésed)

Akkor érdemes kicsit erősebb internek kapscolatott használni.

A ping mellett van egy kis lámpa ami zold vagy piros szinnel világít.

ha az pirosan világít megugrik a ping vagy szerver vagy internet kapcsolati problémák miatt.

amellet még le is fagysz vagy olyanokat látsz amiket nem kéne ha lősznem tölt újra stb ha csak pár másodpercig tart akkor szokták beírni a 999ping(XD)-t

Ha tovább tart akkor kidob a játék...

2014. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!