Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grepolisban mennyire fair az,...

Grepolisban mennyire fair az, hogy az ember elkezd játszani, aztán rá 3-4 hétre arra jár az egyik top szövetség és ennyi volt?

Figyelt kérdés

Régen már játszottam bétán ott nem volt ilyen. Még mikor abbahagytam se foglaltak el.


Most meg üpszilonon játszunk haverokkal kb. 3-4 hete és már úgy néz ki, hogy nem sokáig játszhatunk.

Ez a bizonyos szövetség akik valószínűleg sok szabadidő mellet sok pénzt is fektetnek a játékba, láthatólag hónapok óta játszanak. Elkezdenek foglalni egy irányba aztán senkinek semmi esélye.


Én értem, hogy ez a játék lényege, de akkor mi értelme van játszani annak aki nem valami topp szövetség tagja? Kinek van kedve újra és újra elkezdni?



2014. júl. 24. 17:32
 1/2 anonim válasza:

Ez a játék lényege..Én megértem mit mondasz,engem is idegesítene,hogy pár hetet tudnék csak játszani.De van egy pár ember,aki sok pénzt fektet be a játékba..

Lásd: Peron,pingvin522,gg senior,stb.

2014. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tobb megoldas is letezik.. Olyan helyre alapits varos ahol meg nincs kb senki. Ezt a jatek elejen tudod kivalasztani eszak kelet stb. Vard meg mig indul uj vilag. Tomoruljetek be 2-3 szigetbe es ott full szarazvedo legyen minden varos maxos falal + torony+falanx. Velem is tortent ilyen a megoldas annyi volt hogy alapitotam egy varost jo messze es ott folytatam. Mi ertelme? Esszel tobbre mesz ebben a jatekban mint penzel.
2015. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!