Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Stubbs the zombie játékban...

Turok0005 kérdése:

A Stubbs the zombie játékban nem látszanak a karakterek amikor a közelembe érnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem a játékot és elindul rendesen de nem látom sem az én karaktermet, sem pedig más karakterket, csak az árnyékukat.Ha elég távol vannak akkor látom, de ha közelebb jönnek akkor eltűnnek. Velaki le tudná írni részletesen mit kell csinálni?
2014. júl. 23. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy az Nvidia-val el sem idítja, csak Integrált grafikával, akkor jelentkezik ez a hiba.
2014. júl. 25. 11:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert Nvidia kell hozzá :)
2014. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha windows 8-od van +crakek kellenek. Több óra voltmíg anno beállítottam, de már nem tudom pontosan mik. Nem lehetetlen,
2014. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen win 8 am van.
2014. aug. 4. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt fel kellett raknom. Nézd meg a vidit. Sajnos sokat kellett vacakolni vele, de ment, megérte. Nvidia nélkül nem fog jól futni. Valahogy bírd működésre.


https://www.youtube.com/watch?v=fkC_wnQNBWc

2014. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!