Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Visual novel/date simulator?

Visual novel/date simulator?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani fiúknak való visual novelt, vagy date simulatort? Olyan kellene, amit nem csak simán végigpörgetni kell, mint egy leanimált könyvet, hanem ahol ténylegesen párbeszédben legalább 3 válaszból választhatsz, hogy mit mondasz a lánynak! Ja és ne legyen erotikus tartalmú! Tehát nekem NEM eroge/h-game kell, hanem csak date sim!


köszi :D


F



2014. júl. 22. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, pedig amikor megláttam, valamiért úgy megörültem, hogy van ilyen :D De amit ajánlanék, az leginkább az utolsó kikötésbe (attól függetlenül hogy nem azon van a hangsúly), meg néha kicsit az előtte lévőbe is beleütközne :D

De hogy valami értelmeset is hozzátegyek: nyelvet nem írtál, gondolom magyar vagy angol nyelven keresel, nem?

2014. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó angol nyelven is igen :) Sőt, mivel tudom, hogy magyarra nem igazán fordítanak ilyesmit, így alapból az angol a lehetőség :D
2014. júl. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!