Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS 4 et lehet már chipeltetni?...

PS 4 et lehet már chipeltetni? És mennyibe fájna ez nekem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
A cigánylelkűség sosem alszik.
2014. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáj megvenni valamit az életben egyszer?
2014. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miét nem lehet a kérdésre válaszolni??? Amúgy is épp eléggé fájdalmas lesz megvenni a PS 4 et ezekkel a fizetésekkel amiket itt lehet kapni!Aztán meg ha nagyon muszáj megveszem de hát ha van rá lehetőségem hogy olcsóbban kijöjjek akkor most miért ne használjam ki??
2014. júl. 20. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem is az első fizetésből kell megvenni. Én is gyűjtök rá már 3 hónapja, de mindig elköltődik az a fizetés másra.. Szóval most van rá kb 30-40ezrem..

Viszont nekem fontos a multi, és a ps+ elég sok jobb játékot ad cserébe, szóval már azért megéri nem flash-eltetni. Igaz, hogy 20k 1 játék rá, de nem jön annyi játék még a konzolra, hogy ne tudd megvenni. Amúgy meg ott van az a lehetőség, hogy megveszed használtan a játékot.

2014. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A kenyeret megveszed, de a szalámit már ellopod, hogy olcsóbban jöhess ki? Ugyanaz a két dolog. Egyébként felejtős, még a PS3-at sem törték fel rendesen.
2014. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez azért nem ugyan az mint a kenyér meg a szalámi esetében kicsit más az árkategória :D Amugy láttam torrenten hogy vannak már fent játékok rá!
2014. júl. 20. 16:07
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Fölösleges hatni az ilyen retardáltakra akik egy bolti lopást hasonlítanak ehhez...


Kérdésedre a válasz: Nem lehet chippeltetni/flasheltetni még sztem még 3 évig nem is fogják feltörni

2014. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkro hogy hogy van már fent torrent oldalon PS 4 re játék??
2014. júl. 20. 18:07
 9/11 ZsoltyD ***** válasza:
Nem tudom hogy te mi a francról beszélsz, de én még torrent oldalon egy darab PS4 játékot nem láttam. A ThePirateBay-en sincs fent PS4 játék, pedig mindent oda töltenek fel először (GTA V PS3/Xbox 360) és onnan került át más torrent oldalakra is. PS4-en meg még nem lehet chipelni.
2014. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt pedig már fent ps4 játék...

Az azért van meg lemezbackup-ot készíteni/feltenni nem nagy kunszt ps3nál is kezdetben voltak feltéve holott hackről még szó sem volt...

2014. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!